Zajęcia dodatkowe:

Bezpłatne:

Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Ćwiczenia korygujące skrzywienia kręgosłupa, koślawość i szpotawość kolan, płaskostopie, wady postawy. Rozwijanie sprawności fizycznej. Przeciwdziałanie utrwalaniu i pogłębianiu wad postawy, wyrównywanie niedoboru ruchu dzieci i zaburzeń w rozwoju motorycznym. Podnoszenie sprawności i wydolności. Wszystkie ćwiczenia w formie zabaw przy muzyce oraz do wierszyków. Wykorzystywana również metoda "tańczących stóp" są to tańce i zabawy kształtujące prawidłową postawę oraz zapobiegające płaskostopiu u dzieci.

Język angielski

Nauka języka angielskiego dla początkujących i dla dzieci kontynuujących kurs. Zajęcia w formie gier i zabaw językowych. Dzieci podczas zabaw z lektorem uczą się również wierszyków i piosenek.

Koło plastyczne

Koło teatralne

Konsultacje z logopedą z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Białymstoku

Usuwanie lub wyrównywanie opóźnień rozwoju i zaburzeń mowy. Ćwiczenia indywidualne usprawniające narządy mowy, aparat oddechowy, korygujące wady wymowy. Ćwiczenia słuchu fonematycznego.

Religia katolicka i prawosławna ( 5 - 6 - latki)

Zajęcia przybliżające dzieciom treści religijne (prowadzone w formie zabaw przez katechetę).

Rytmika

Nauka piosenek, zabawy przy muzyce, interpretacja ruchowa piosenek, pląsy, ćwiczenia słuchowe, ruchowe, rytmiczne, gra na instrumentach perkusyjnych, nauka tańców.

Taniec nowoczesny

Zajęcia taneczne przy muzyce nowoczesnej z elementami nauki dobrych manier. Interpretacje muzyczno-ruchowe do polskich piosenek.

Płatne przez rodziców:

Kocha się za nic.
Nie istnieje żaden powód do miłości.

Paulo Coelho