Wybierz rok szkolny:

Nasze przedszkole otrzymało tytuł EKOPRZEDSZKOLA

oraz zajęło III miejsce

w IX edycji ekokonkursu

 pt.: "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi" 

(czerwiec 2014r.)

delimiter

  Amelia Bokiniec - otrzymała tytuł EKOPRZEDSZKOLAKA oraz wyróżnienie w IX edycji ekokonkursu

 pt.: "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi"

(czerwiec 2014r.)

delimiter
Kamil Zabielski - otrzymał tytuł EKOPRZEDSZKOLAKA oraz wyróżnienie w IX edycji ekokonkursu

pt.: "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi"

(czerwiec 2014r.)

delimiter

 Olga Jackowska - otrzymała tytuł EKOPRZEDSZKOLAKA oraz wyróżnienie w IX edycji ekokonkursu

 pt.: "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi"

(czerwiec 2014r.)

delimiter

 Kamil Bychowski - I miejsce w konkursie plastycznym

 pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)


delimiter

 Cezary Czerniecki - II miejsce w konkursie plastycznym 

 pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)


delimiter

 Hania Rzońca - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)


delimiter

Paweł Uściłko - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)


delimiter

 Aleks Mordasewicz - wyróżnienie w konkursie plastycznym

  pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)

delimiter

 Paweł Uściłko - dyplom za udział w turnieju

 pt.: "Mój pierwszy mat w królestwie szachów" (19.01.2014r.)

delimiter

 Martyna Kalinowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 pt.: "Żyj zdrowo" (05.06.1014r.)

delimiter

 Kamil Janowicz - wyróżnienie w X edycji konkursu matematycznego

 pt.: "Kangurek Przedszkolaka" (10.06.2014r.)

delimiter

 Wiktoria Majcher - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 pt.: "Zimo baw się z nami" 25.02.2014r.)

 

delimiter

 Martyna Bieluczyk - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 pt.: "Zimo baw się z nami" (25.02.2014r.)

delimiter

Borys Rudź - I miejsce w X edycji konkursu matematycznego

pt.: "Kangurek przedszkolaka" (10.06.2014r.)

delimiter

Julia Blacha - nagroda w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Wiktoria Jaworowska - nagroda w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Tosia Dąbrowska - nagroda w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Hanna Grzybowska - nagroda w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Olga Jackowska - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Malwina Gryszel - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Daria Andrukiewicz - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Wiktoria Kulesza - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt.: "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Patrycja Bielska - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Gabriel Romaniuk - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Wiktoria Lulko - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Wiktoria Kociukiewicz - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Martyna Bieluczyk - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Cezary Czerniecki - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Aleks Mordasewicz - wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego

pt. "Ziemię mamy tylko jedną" (09.06.2014r.)

delimiter

Cezary Czerniecki - wyróżnienie w VIII edycji konkursu plastycznego

pt.: "Za co kochamy Wiosnę?" (12.05.2014r.)

delimiter

Aleks Mordasewicz - nagroda za udział w konkursie plastycznym

pt.: "Taniec w oczach dziecka" (29.04.2014r.)

delimiter

Koło taneczne "Promyki" - wyróżnienie w konkursie tańca

pt.: "Niezaponajkowy konkurs tańca" (09.05.2014 r.)

delimiter

Paweł Uściłko - srebrne wyróznienie

w XII Międzynarodowym konkursie plastycznym

pt. : "Skrzydlaci przyjaciele" (11.04.2014 r.)

delimiter

Zuzanna Dąbrowska - nagroda w konkursie plastycznym

pt.: "S.O.S dla bezdomnych kotów" (17.02.2014 r.)

delimiter

Kamil Bychowski - nagroda

w II edycji Miejskiego konkursu plastycznego

pt.: "Ja i mój kolega innej narodowości" ( 28.11.2013r.)

delimiter

Cezary Czerniecki - wyróżnienie

w II edycji Miejskiego konkursu plastycznego

pt.: "Ja i mój kolega innej narodowości" ( 28.11.1013r.)

delimiter

Aleks Mordasewicz - dyplom za udział w konkursie plastycznym

pt.: "Baśnie i legendy polskie" (22.11.1013r.)

delimiter

Aleks Mordasewicz - dyplom za udział w konkursie plastycznym

pt.: "Baśnie i legendy polskie" (22.11.1013r.)

delimiter

Sebastian Malawko - wyróżnienie w konkursie recytatorskim

pt.: "Zaczarowane słowa Juliana Tuwima" ( 21.11.2013r.)

delimiter

Menu

Śpiewająca Polska

Cytat dnia

"To dzieci są prawdziwymi
obserwatorami tego świata."

Mian Mian


Strona była odwiedzana 745129 razy