1. Program Edukacji Przedszkolnej wspomagający rozwój aktywności dzieci "Nasze Przedszkole" autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej, Wiesławy Żaby - Żabińskiej.
-
2. Program wspomagania rozwoju, wychowania i edukacji starszych przedszkolaków (czterolatków i pięciolatków) autorstwa Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej.
-
3. "Dziecięca matematyka". Program Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej dla przedszkoli, klas zerowych i placówek integracyjnych.
-
4. Program wychowania przedszkolnego "W kręgu zabawy" autorstwa Jadwigi Pytlarczyk
5. "Zanim będę uczniem" Wydawnictwo Edukacja Polska

Programy własne

1. "Jestem Przedszkolakiem" - program adaptacyjny
2. "Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał" - program ekologiczny
3. Program własny zespołu folklorystycznego Promyki dla dzieci 5 - 6 letnich
4. "Odkryć siebie" - pedagogika C.Freineta inspiracją do twórczej pracy dziecka i nauczyciela
5. "Wychowujmy razem" - program współpracy z rodzicami
6. "I Ty możesz zostać artystą" - program koła plastycznego "Kolorowy Pastelek"
7. "W krainie fantazji, czyli dziecięce zabawy w teatr" - program koła teatralnego
8. "Prawidłowa postawa to podstawa" - program z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Kocha się za nic.
Nie istnieje żaden powód do miłości.

Paulo Coelho